همکاری نت‌باز‌مگ با انجمن زیست‌شناسی سلولی و مولکولی دانشگاه علم و فرهنگ

50,000 ریال – خرید

نشریه ژنومیکس اولین نشریه ی تولید شده در مقطع کارشناسی رشته ی زیست شناسی سلولی و مولکولی در دانشگاه علم و فرهنگ است. تمامی عوامل ژنومیکس تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا مطالبی مفید، کاربردی و با بیانی شیوا و رسا به خوانندگان ارائه دهند. از دیگر نکات مثبت نشریه ژنومیکس طراحی حرفه‌ای آن است تا با ایجاد زیبایی بصری موجب رضایت‌مندی همه جانبه‌ی خوانندگان شود.
نشریه ژنومیکس به همت دانشجویان زیست‌شناسی سلولی و مولکولی دانشگاه علم و فرهنگ در اردیبهشت ماه سال جاری تهیه و تنظیم شد و در مهرماه آماده انتشار گردید. این شماره از نشریه در ۵ بخش اصلی مرتبط با دانشگاه علم و فرهنگ و دانشکده زیست‌شناسی سلولی و مولکولی، رشته زیست شناسی و گرایش های آن، مباحث علمی و تخصصی و اخبار زیست شناسی ارائه شده است. هم چنین در حوزه ی سلامت به معرفی، تشخیص و درمان بیماری های نسبتا شایع پرداخته شده است.

مراسم رونمایی از اولین شماره نشریه ژنومیکس فردا (1 آبان 1398) با حضور اساتید و دانشجویان در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار خواهد شد. هم‌زمان با مراسم رونمایی می‌توانید نشریه را از نت‌باز‌مگ تهیه نموده و از مطالعه آن لذت ببرید.

پوستر مراسم رونمایی نشریه ژنومیکس با همکاری نت‌باز‌مگ
50,000 ریال – خرید

ورود به بخش نشریات نت‌باز‌مگ


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.