دانلود نشریه زیست شناسی «ژنومیکس» شماره اول، از انجمن زیست‌شناسی سلولی و مولکولی دانشگاه علم و فرهنگ

50,000 ریال – خرید

با توجه به پیشرفت سریع علم در سال‌ها‌ی اخیر، فناوری‌های جدید نیازمند منابع به‌روز و کارآمد هستند تا امکان دسترسی آسان به منابع علمی را فراهم سازد و بی‌شک یکی از مهم‌ترین این منابع نشریات علمی دانشگاهی هستند

هدف از انتشار نشریه‌ی علمی زیست‌شناسی سلولی و مولکولی دانشگاه علم و فرهنگ با نام “ژنومیکس”،معرفی دستاورد‌ها‌ی جدید پژوهشی و ایجاد زمینه‌ی تبادل اندیشه و طرح مسائل علمی تازه در رشته‌ی زیست‌شناسی سلولی و مولکولی است.

نشریه ژنومیکس اولین نشریه ی تولید شده در مقطع کارشناسی رشته ی زیست شناسی سلولی و مولکولی در دانشگاه علم و فرهنگ است. این شماره از نشریه در پنج بخش اصلی مرتبط با دانشگاه علم و فرهنگ و دانشکده زیست‌شناسی سلولی و مولکولی، رشته زیست‌شناسی و گرایش های آن، مباحث علمی و تخصصی و اخبار زیست شناسی ارائه شده است. هم چنین در حوزه ی سلامت به معرفی، تشخیص و درمان بیماری های نسبتا شایع پرداخته شده است.

مدیرمسئولسرکارخانم سولماز الله‌وردی
سردبیر سرکارخانم نسترن صحرایی
طراحانجناب‌آقای محمدحسین آژیر و جناب‌آقای محمد باقرنژاد
ویراستاران سرکارخانم فاطمه بشیریان و سرکار‌خانم مهسا نجاتی
مؤلفانخانم‌ها سولماز الله‌وردی، فاطمه بشیریان، مریم پورتقی، یگانه تاجیک، زهرا صالحی، نسترن صحرایی، سپیده فلاح، نرگس قربانخانلو، تینا ماندگارفرد، نیکا مشهدی‌زاده، آنی موسی مقدم، مهسا نجاتی و جناب‌آقای امیرحسین نزاکت

پس از نهایی شدن خرید، فایل نشریه با شناسه اختصاصی شما ایجاد میگردد؛ در حفظ آن کوشا باشید و با رعایت حقوق مادی و معنوی ناشر، ما را در تداوم این راه یاری نمایید. لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد و پشتیبانی بر اساس مشخصات حقیقی شما ارائه می شود. در زمان خرید از صحت اطلاعات ورودی، اعم از نام و نام خانوادگی(فارسی) و ایمیل اطمینان حاصل فرمایید.

50,000 ریال – خرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.