دانلود نشریه علمی مهندسی «اهرم۲» آموزه‌های همگانی رشته مکانیک

انجمن‌مهندسی‌مکانیک دانشگاه‌علم‌وفرهنگ

20,000 ریال – خرید

شماره اول نشریه اهرم، عنوان برترین نشریه علمی دانشجویی دانشگاه علم و فرهنگ را کسب کرد.
امروز ۱۳ آبان پس از ۴ ماه شاهد رونمایی دومین نشریه علمی دانشجویی انجمن مهندسی مکانیک دانشگاه علم و فرهنگ بودیم.
تیم این نشریه از تابستان ۹۸ آغاز بهکار و جلسات خود را برای جمع آوری مطالب در تیرماه برگزار نمودند و طی فرصتی ۱ماهه مطالب جمع آوری شد. پس از آن تمامی مطالب توسط تیم اجرایی و هیئت علمی دانشکده مورد بازخوانی قرار گرفت و اصلاحات نهایی اعمال شد.
انجمن مهندسی مکانیک مفتخر است در دومین شمارهی نشریه اهرم یک مسابقه و ۸ متن علمی از دنیای مهندسی مکانیک را منتشر کند. این متن ها با عناوین آنتی لگ، سطوح پرواز، چرخ‌دنده و … هستند.

بطور کلّی ، هدف از تشکیل نشریه های دانشجویی ایجاد یک دید باز در افراد و آشنایی آنها با مسائلی است که در کتاب های درسی یافت نمیشود. نشریه اهرم نیز با همین هدف شروع به فعالیت کرد.
از همان ابتدا جای خالی یک مجله تخصصی در مورد آموزه های مهندسی مکانیک در دانشگاه علم و فرهنگ احساس می شد ولی متأسفانه به دلیل کمی تعداد دانشجویان و نبود نویسندگان کافی ، این امر محقق نشد. با گذشت زمان و جذب دانشجویان بیشتر ، زمینه برای پیش کشیدن بحث انتشار نشریه فراهم شد. در اسفند ماه سال 1396 انجمن دانشجویی رشته مکانیک ، به منظور کسب مجوز های مربوطه ، این موضوع را به مسؤلین ذی ربط انتقال داد و پس از آن ، در اردیبهشت سال بعد به جذب افراد علاقمند پرداخت. سرانجام ، در تیر ماه سال 1397 تیم نشریه کامل شد و بطور رسمی شروع به فعالیت کرد.
در ادامه به علت برخی ناهماهنگی ها و مشکلات ، کار بسیار کند پیش می رفت و این پروسه تقریباً یک سال به طول انجامید ولی در نهایت با کیفیت مطلوب به پایان رسید و در تاریخ 9 تیرماه 1398 از اولین شماره نشریه اهرم رو نمایی شد.
بلافاصله بعد از این مراسم ، نقاط ضعف و قوت نشریه مشخص گردید و هدف گذاری برای شماره های بعدی صورت گرفت و اعضای تیم دوباره مشغول به کار شدند ولی این بار ، با وجود تجربه قبلی ، کار با سرعتی به مراتب بیشتر به پیش می رفت. حاصل تلاش ها و زحمات دوستان اکنون در دستان شما قرار دارد که امیدواریم نظر شما را جلب کرده باشد و امید است با کمک شما بتوانیم هر روز بهتر از روز قبل باشیم.

پس از نهایی شدن خرید، فایل نشریه با شناسه اختصاصی شما ایجاد میگردد؛ در حفظ آن کوشا باشید و با رعایت حقوق مادی و معنوی ناشر، ما را در تداوم این راه یاری نمایید. لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد و پشتیبانی بر اساس مشخصات حقیقی شما ارائه می شود. در زمان خرید از صحت اطلاعات ورودی، اعم از نام و نام خانوادگی(فارسی) و ایمیل اطمینان حاصل فرمایید.

20,000 ریال – خرید

1 دیدگاه برای «دانلود نشریه علمی مهندسی «اهرم۲» آموزه‌های همگانی رشته مکانیک»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.